درباره نام آوران

نام آوران به عنوان یک گروه تولیدی پیشرو ،با هدف تامین و ساخت انواع اتصالات فشار قوی سالهای زیادی است که پا به عرصه صنعت نهاده است.

این مجموعه فعالیت اولیه ی خود را با ساخت و تولید اتصالات فشار قوی در ابعاد مختلف با دستگاه های پیشرفته CNC و عملیات فورج با پرس های ضربه ای و هیدرولیک آغاز و سپس با بهره گیری از نیروهای متخصص و در راستای ایجاد فرصت شغلی برای هم میهنان عزیزمان فعالیت خود را در زمینه های تولید انواع PTO ،گیربکس های صنعتی و آتش نشانی ،ساخت انواع قالب های فورج(دایکاست و پلاستیک)،تعمیر و ساخت قطعات ماشین آلات صنعتی گسترش بخشید.

پرسنل شریف نام آوران شعار مشتری مداری ،کیفیت و تحویل به موقع را برای سال های متمادی سرلوحه کار خود قرار داده که ثمره آن معرفی نام آوران به عنوان یک مجموعه خوش نام و قابل اعتماد به صنعتگران محترم گردیده است. آنچه که نام آوران را برای نگریستن به افق های دوردست ترغیب می نماید این است که توانسته به غیر از شرکتهای مرتبط، تامین کننده بخش عمده ای از نیاز فروشندگان این صنعت در بازار داخلی باشد.

امید است با توفیقات روز افزون خداوند متعال و با تکیه بر دانش فنی پرسنل متعهد نام آوران بیش از پیش پاسخگوی نیاز صنعتگران محترم بوده و قدمی هرچند کوچک در راستای پیشرفت صنعت و خودکفایی کشور عزیزمان در زمینه تولیدات صنعتی برداریم.

در قسمت ذیل برخی از نقاط عطف نام آوران را به اطلاع شما رسانده و آمادگی خود را جهت همکاری با شما صنعتگران محترم اعلام می‌نماید.

  • نام آوران تولیدکننده انواع اتصالات فشارقوی می باشد،این مجموعه نیروهای متخصص زیادی را در جهت تعمیر و ساخت انواع ماشین آلات صنعتی به کارگرفته است تا صنعتگران محترم نگران تعمیر یا خرید دستگاه های پیچیده صنعتی خود نباشد.
  • این واحد دارای چندین کارگاه ساخت و تولید اتصالات فشارقوی از جمله فیتینگ و کانکتور و قطعات آتش نشانی است، که مجهز به مدرن ترین ماشین آلات اروپایی  CNC بوده و از وجود پرسنل فنی و مجرب، جهت اسمبل و تکمیل قطعات (مطابق با نیاز مشتری) در راستای تسریع انجام سفارشات مشتری استفاده می‌نماید.
  • بخش فنی نام آوران از کارشناسان مجربی تشکیل شده که همگام با دانش روز ، در جهت بهینه‌سازی کارکرد ، افزایش طول عمر قطعات و نیز امور فنی به شرکتهای مرتبط مشاوره ارائه می‌نمایند.
  • بخش بازرگانی نام آوران تلاش خود را در جهت دریافت سفارشات و ارائه قطعات با بالاترین کیفیت ، به همراه نازلترین قیمت به کارگرفته است. نام آوران در نظر دارد تا گامهای بلندی را در جهت تامین نیازمندیهای شرکتهای مرتبط و صنایع مادر از جمله حوزه‌های نفت، گاز، پتروشیمی، ماشین سازی، فولاد، سیمان و کشتی سازی بردارد.